Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Tak. Dywany schną u nas. Posiadamy profesjonalną suszarnie.

Można dostarczyć osobiście po wcześniejszym umówieniu, lub zadzwonić i złożyć zamówienie smsem w sms należy podać adres skąd mamy odebrać dywan.

Opłata za usługę pobierana jest w całości przy odbiorze wypranego już dywanu.

Tak. posiadamy terminal płatniczy.

Nie. Czyścimy również tapicerki meblowe i samochodowe.

Samochód czyścimy u nas w firmie ze względu na suszenie oraz sprzęt, który gabarytami jest za duży aby rozkładać go na parkingu pod blokiem.

Skuteczność procesu odplamiania zależy od pochodzenia plam, ewentualnych prób wcześniejszego odplamiania i gatunku materiałów oraz czasu, w którym dywan był narażony na zanieczyszczenia. Dlatego trzeba pamiętać o właściwej pielęgnacji dywanu, poprzez regularne odkurzanie, bieżące usuwanie plam i większych zabrudzeń oraz pranie najlepiej raz do roku.

Nie. Jest to najmniej skuteczna metoda prania.

Od 80 – 90% dostępnych na naszym rynku dywanów to tzw. dywany bezproblemowe, czyli takie, którym przemoczenie osnowy w żaden sposób nie szkodzi.

Dywan w zależności od stopnia odplamiania i rodzaju dywanu czyścimy od 5 do 10 dni. Na czas wpływa głownie czas schnięcia oraz rodzaj dywanu.

Może się tak stać. Zgodnie z polską norma dywan może się skurczyć po praniu do 5%. W zależności od osnowy gdy dostanie wilgoci może zajść takie zjawisko lecz występuje rzadko.

Tak. Chemiczna neutralizacja powoduje pozbycie się moczu z dywanu. Może jednak zostać plama jeżeli dywan jest wełniany i został zapierany sposobami domowymi.