Technologia

Firma Pucer nie odbiega od najnowszych technologii.
Używamy sprzętu pozwalającego na uzyskanie jak najlepszej jakości czyszczenia. Sprzęt, który wykorzystujemy w naszych usługach jest zgodny z europejskimi normami czystości HACCP. Technologia w naszych usługach jest na bieżąco unowocześniana co sprawia przewagę nad konkurencją przy relatywnie niskich cenach.
Technologia z której aktualnie korzystamy pozwala najskuteczniej wyczyścić tapicerkę meblową czy tapicerkę samochodową. Tapicerkę meblową i samochodową pierzemy mocnymi ekstraktorami firmy Karcher i Santoemma. Ekstraktory te pozwalają na podciśnieniowym praniu materiałów tekstylnych. Wspomagamy ten proces metodą parową i pianą przy użyciu odpowiednich środków chemicznych oraz działaniem mechanicznym. Najważniejszą zaletą tej technologii jest wysoka skuteczność oraz brak osadu po praniu – czyszczona powierzchnia po praniu nie brudzi się zbyt szybko.

Czyszczenie dywanów w naszej firmie to całkiem inna technologia. Dywany czyścimy najnowszą technologią znaną na całym świecie. Jest to najbezpieczniejsza technologia pozwalająca na czyszczenie metodą na wskroś.

Czyszczenie dywanów metodą na wskroś to tzw. metoda w kąpieli wodnej

Nasza procedura prania dywanu:
1. Identyfikacja włókna oraz próba koloru (segregacja)
2. Trzepanie automatyczną trzepaczką 48000 uderzeń na minutę
3. Odkurzanie odkurzaczem tunelowym z turboszczotką (zebranie sierści)
4. Wtarcie mechanicznie lub ręcznie środka do rozpuszczania brudu
5. Odplamianie/neutralizacja zapachu
6. Pranie na wskroś w kąpieli wodnej
7. Szamponowanie
8.Płukanie
9. Wirowanie
10. Suszenie
11. Impregnacja
12. Ozonowanie

 

Jeżeli szukasz pralni dywanów w Olsztynie lub czyszczenia dywanów w Olsztynie dzwoń. Prania dywanów wełnianych, czyszczenia dywanów lub frędzli dywanów akrylowych, prania dywanów w Olsztynie i okolicach zadzwoń. Pralnia Pucer wykona czyszczenie dywanów z odbiorem. U nas każdy klient jest ważny.