Poznaj opinie o nas

Posiadamy ponad 300 pozytywnych opinii na Google oraz Facebook. Nasza ocena to 5/5 gwiazdek. Jesteśmy również laureatem plebiscytu „Orły czystości 2020”. Oprócz klientów indywidualnych obsługujemy również małe i duże firmy.

Firmy, które korzystały z naszych usług:  Bar/ Restauracja Chili Olsztyn, Przewozy pasażerskie ExpressBus, Przewozy pasażerskie DELUX, Oddziały PKO S.A w Olsztynie, Oddziały PKO S.A w Bartoszycach, Hotel Masuria, Hotel Jabłoński Dorotowo, Hotel Villa Palas, Agroturystyka Guzowy Młyn, Przedszkole Dorotka, Olsztyn Przedszkole Kraina Bajek Olsztyn, Przedszkole Miejskie numer 5 Olsztyn,  Przedszkole Miejskie numer 16 Olsztyn, Przedszkole Patryk Olsztyn, Klub Akant Olsztyn, Klub Na Górce Olsztyn, Klub FETA Olsztyn, Klub Akces Olsztyn, Dom rodzinny Zielone Wzgórze, Ratownictwo Medyczne Gregor-Trans, WODKAN Olsztyn, MPEC Olsztyn, BANK BPS Olsztyn, BARKA DPS Olsztyn, RESTAURACJE JAKUBEK MUSZLE ŚW. Jakuba, Firma NICZUK Metal, Firma REKLAMA NA WCZORAJ, Firma Gudan Balustrady, Firma PREMAR, Firma Grelavi S.A., Firma Red- Max, Firma El-Net, Firma Krozmet, Firma Pro-Cam, Firma Hydrobud, Firma ABER, Firma KLER S.A, Firma Skanska, Serwis OPEL, Serwis PEUGEOT, W-M Izba Lekarska, W-M Urzad Marszałkowski, Szpital Miejski w Olsztynie, Szpital Wojewódzki w Olsztynie i wiele innych….

Joanna Karpińska

Image module

Jestem bardzo zadowolona z usługi prania tapicerki, szybko, sprawnie i profesjonalnie wyprane meble 8 krzeseł (jasne obicia krzeseł), kanapa narożna, fotel i pufa. Cenowo również przystępnie. Polecam!

Mariola Rogowska

Image module

Rzetelna firma godna polecenia. Kanapa, sofa oraz dywan wyglądają jak nowe. Odzyskały blask po praniu. Pan Artur przesympatyczny, uśmiechnięty i kontaktowy. Praca wykonana na 6.Napewno skorzystam z usług w przyszłości.

Krystian K.

Image module

100% zadowolenia , pełen profesjonalizm . Szybko i dokładnie bez znaczenia kanapa czy tapicerka auta zawsze efekt piorunujący . Polecam !!

Edyta Milewska

Image module

W 1000% POLECAM. Pełny profesjonalizm, uczciwe ceny. Rogówka i krzesła wyglądają jakbym odebrała je dopiero że sklepu. Do tego wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze (Pan bardzo sympatyczny).😃 Bardzo dziękuję. W przyszłości napewno jeszcze skorzystam z usług firmy.

Anna Szymańska

Image module

Kochani….z całym serduchem polecam pralnie…
Dywany były w stanie masakryczny A teraz wyglądają jakbym je dopiero kupiła….plus plus plus duży

Ewa Fiedorowicz

Image module

Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Tapicerka w pokoju była nieźle zabrudzona przez mojego 2-latka, więc myślałam, że tylko wymiana mebli wchodzi w grę. Żadne stosowane przeze mnie środki chemiczne nie dały rady. Na szczęście trafiłam na Firmę PUCER i właśnie siedzę na czystej kanapie 😉 Wszystkie plamy usunięte, jestem w szoku, że to się udało. Pan pomocny i sympatyczny, ceny bardzo rozsądne, usługa wykonana profesjonalnie. Bardzo polecam i na pewno jeszcze skorzystam!

Marta Staskiewicz

Image module

Polecam! Kanapa po praniu wyglada jak nowa, dywany również, samochód jak z fabryki świeży i pachnący! Wszystko na czas i za dobre pieniądze! Naprawdę warto

Karol Duda

Image module

Obsługa rewelacyjna, kanapa i dywan po praniu wyglądają jak nowe. Polecam

Ryszard Reich

Image module

Dywan po wypraniu wygląda jak nowy. Właściciel firmy pan Artur jest wyjątkowo sympatyczny i otwarty na prośby klienta. Życzę mu dalszego rozwoju firmy . Wykonaną usługę oceniam wyżej niż na „szóstkę „. Pozdrawiam – Ryszard z Dajtek.

Izabela Smolik

Image module

Pełen profesjonalizm! Korzystałam z usług Pucera już kilkakrotnie – pranie kanapy, dywanów…i zawsze usługa była wykonana na najwyższym poziomie. Bardzo sympatyczny właściciel, przystępne ceny i krótki czas oczekiwania. Polecam serdecznie jeszcze raz!

Ania Modzelewska

Image module

Cudowna obsługa, bardzo szybko i profesjonalnie wyprana kanapa, Pan przed świętami zabiegany, a jednak z uśmiechem na twarzy, widać, że o każdego klienta tu się dba i o nim pamięta. Miałam pojechać po dywan do firmy, przywiózł mi pod same drzwi, jakby właśnie czytał w moich myślach 😊. Będę do Was wracać 😊 Zasłużone 5 gwiazdek, bezapelacyjnie.

Adam Karpiński

Image module

Świetna jakość usługi, jestem zadowolony. Samochód w środku wygląda super.

Sprawdź opinie o nas